Les Liaisons dangereuses

Nebezpečné známosti

Vítejte v budově z 20. let 14. století, která vznikla jako součást gotického opevnění starého města, nyní chráněná UNESCO. Na tomto náměstí žil Wolfgang Amadeus Mozart, když na poslední chvíli pracoval na premiéře Dona Giovanniho v roce 1787. Le Valmont je inspirován dekadencí 18. století a radostí ze života. Přijďte s námi oslavit život.

Inspirováno Valmontem, francouzsko-americkým dramatem z roku 1989 v režii Miloše Formana. Film je adaptací Les Liaisons dangereuses, románu z roku 1782. Není překvapením, že klub je navržen ve stylu francouzského baroka s mírným sklonem k dekadenci. Navržen s pomocí Michaela Van Cleefa Aulta, krále nočního života, který se podepsal na vybudování více než 93 klubů po celém světě – od New Yorku a Miami, přes Mykonos až po Singapur a Manilu.

Valmont si rychle vybudoval jméno jednoho z nejlepších barů v Praze. Každý, od známých osobností, které si chtěly užít večírek bez nechtěné pozornosti, až po velké společnosti, které se snažily své večírky zarezervovat již rok dopředu, se chtěl podívat za náš práh a užít si nevšední atmosféru Le Valmontu kterou každý rok dotváří nový koncept.

Současné nápojové menu tvoří nejen naše vlastní koktejly a světové klasiky, ale také dávno zapomenuté receptury, které jen zázrakem obstály ve zkoušce času. Tyto koktejly najdete pouze na jednom menu, které je téměř vždy bezpečně uloženo za barem. Toto menu není povoleno fotografovat, ani jinak zhotovovat jeho kopie.

Galerie

Le Valmont se stal na prestižních Czech Bar Awards výhercem v kategorii Nejlepší klub roku 2016 a vítězem kategorie Nejlepší nový podnik.