fbpx

Les Liaisons dangereuses

Since 2016

Vítejte v budově z 20. let 14. století, která vznikla jako součást gotického opevnění starého města, nyní chráněná organizací UNESCO. Na tomto náměstí žil Wolfgang Amadeus Mozart, když na poslední chvíli pracoval na premiéře Dona Giovanniho v roce 1787. 

Inspirovali jsme se Valmontem, francouzsko-americkým dramatem z roku 1989 v režii Miloše Formana. Film je adaptací Les Liaisons dangereuses, románu z roku 1782. Není překvapením, že Le Valmont dýchá francouzským barokem. Navržen s pomocí Michaela Van Cleefa Aulta, krále nočního života, který se podepsal na vybudování více než 93 klubů po celém světě – od New Yorku a Miami, přes Mykonos až po Singapur a Manilu. Le Valmont byl otevřen v roce 2016 a na prestižních Czech Bar Awards se stal výhercem v kategorii Nejlepší klub roku 2016 a vítězem kategorie Nejlepší nový podnik

Současné nápojové menu tvoří nejen naše vlastní koktejly a světové klasiky, ale také dávno zapomenuté receptury, které jen zázrakem obstály ve zkoušce času. Tyto koktejly najdete pouze na jednom menu, které je téměř vždy bezpečně uloženo za barem. Toto menu není povoleno fotografovat, ani jinak zhotovovat jeho kopie.